Folytatódik a II. Fenntarthatósági Iskolai Kupa!

Április 12-én lezajlott a II. Fenntarthatósági kupa egyik főbb eseménye: a kerekasztal beszélgetés.

A beszélgetés alapját egy azt megelőző plakátverseny képezte, amiknek a lényege egy kérdés volt a környezetvédelemmel kapcsolatban. Szebbnél szebb, kreatívabbnál kreatívabb alkotásokat kaptunk a versenyzőktől! A nyertes választás rendkívül nehéz volt!

Az értékelés során külön szedtük az alsós- és felsős évfolyamokat, majd a fő szempontunk a szépség mellett a kérdés és ábrázolás összhangján volt.

Külön díjat kaptak azok a művek, amik rendkívüli szépséggel és kreativitással rendelkeztek. Az értékelés név nélkül történt az Egyesület tagjai által.

A főnyeremények újrahasznosított úszógumikból készült tolltartók/neszeszerek voltak Hello matrac által. Innen is gratulálok a nyerteseknek!

Hasonló kérdéseket kaptunk, mint:

• Miért viszik ki az emberek a szemetet az erdőbe?
  • Mennyire szennyező a púderből szálló por?
  • Mi lesz a gumiabroncsok sorsa?

A kiválogatott kérdésekből tartott interaktív beszélgetést Imhof Orsolya, Liszkai Boglárka és dr. Fehérvári Dávid.

Nagy öröm, hogy a diákok nagy aktivitással vettek részt az eseményen.

Találkozunk a sportnapon!

KÖSZ, hogy JÖSSZ!