Földnapja Tiszalúcon!

Mindig nagy öröm az Egyesületünknek, ha az ország messzi részein is van érdeklődés a tevékenységünkre!

A KÖSZ csapata már 2. alkalommal vett részt a Bakcsó Természetjáró, Természetvédő, Kulturális és Szabadidősport Egyesület Föld Napja alkalmából rendezett tiszalúci rendezvényén, ahol érdekes kerekasztal-beszélgetések mellett a kézügyesség is szerepet kapott!

Nagy érdeklődés fogadta az Erasmus+ által támogatott ‘KÖSZ, hogy újrahasznosítod!’ projekt keretében kialakított mobil újrahasznosító állomást, ahol a résztvevők kupakoknak adhattak új életet vonalzó és könyvjelző formájában.

Mindemellett a gyerekek vászontáskáért és egyéb nyereményekért mutathatták meg tudásukat kvízeink kitöltésével, ahol nagy örömünkre sokan jeleskedtek!

Köszönjük a Bakcsó Egyesületnek a meghívást!

KÖSZ, hogy JÖSSZ!

Támogatás